Chcem vyriešiť potenie rúk
Chcem vyriešiť potenie nôh
Chcem vyriešiť potenie hlavy
Chcem vyriešiť potenie inde na tele

Ako funguje Electro Antiperspirant v saune
pri 100°C?

Liečba potenia pod pazuchami

Čo sa blokácie prejavov axilárnej hyperhidrózy (nadmerného potenia pod pazuchami) týka , nebolo to vždy jednoduché. Aj keď lekári dokázali prísť s účinným riešením, vždy to malo nejaký háčik. Typickým príkladom je použitie botulotoxínových injekcií do oblastí , ktoré nadmerné potenie podpazušia postihuje. Takéto ošetrenie spočívalo v aplikácii niekoľkých desiatok injekcií tohto neurotoxínu do oblasti podpazušia. Nadmerné potenie po takejto aplikácii ustupovalo v rádoch mnohých týždňov. Najväčším problémom však bola cena. Za tento typ zákroku pacient zaplatil rádovo tisíce eur ročne, pretože liečbu je nutné niekoľkokrát do roka opakovať na udržanie účinku. Naviac u niektorých pacientov botulotoxín proti poteniu nezabral vôbec a investované peniaze tak prišli navnivoč.

Zistite ako definitívne odstrániť nadmerné potenie pod pazuchami.

V minulosti sa tiež vykonávala operácia v celkovej narkóze, lekármi nazývaná hrudná sympatektómia. Tá spočívala v odstránení zhluku nervov v oblasti chrbtice, ktoré zaisťujú prenos nervových signálov od mozgu k potným žľazám. Po čase sa bohužiaľ zistilo, že približne pol roka po operácii môžu nastať nemalé problémy. Potenie sa z oblasti podpazušia presunie v rovnakej miere do iných oblastí tela a postihnutý človek sa tak začína potiť najčastejšie na chrbte, bruchu, hrudníku, genitáliách alebo zadku. O poruchách srdcového rytmu v niektorých prípadoch ani nehovoriac. Takéto riešenie nadmerného potenia podpazušia, tak v konečnom dôsledku prinesie viac problémov ako úžitku. Nie je teda divu, že sa od tejto metódy už vo veľkom meradle ustúpilo.

Zistite ako definitívne odstrániť nadmerné potenie pod pazuchami.

V poslednej dobe sa však objavilo riešenie, ktoré nielenže netrpí vyššie spomínanými neduhmi ostatných metód, ale dosiahlo úspešnosť, ktorá nemá v celosvetovom meradle obdobu. Počas klinického testovania bolo lekármi overené , že toto riešenie pomohlo celým 100% liečených osôb, ktorým nadmerné potenie pod pazuchami výrazne znižovalo kvalitu života. Toto riešenie sa volá Electro Antiperspirant a dokáže potenie pod pazuchami zastaviť v priebehu niekoľkých dní , pričom tento efekt vydrží aj niekoľko mesiacov na jediné použitie.

Viac o Electro Antiperspirante sa dozviete v záložke Čo je Electro Antiperspirant.